A tegnapi napon meglepetésben volt részünk.

Az Ipoly-völgyi Különleges Mentők a Diósjenői Önkéntes Tűzoltó Egyesület és a Nógrádi Önkéntes Tűzoltó Egyesület közösen összegyűjtött négy garnitúra használt tűzoltó védőfelszerelést az egy éve alakult Észak Mátra Speciális Mentő és Önkéntes Tűzoltó Egyesületünk tagjai számára,amelyeket barátias, bajtársias bíztatással adtak át egyesületünk képviselőinek ezekkel a szavakkal.:

"Kedves Kollégák, használjátok Ti is szerencsével a nálunk már nélkülözhetővé vált holmikat! "
A meglepetést nem csupán a kapott felszerelések okozták ,hanem az elismerő szavak ,amelyekkel bátoritottak minket arra,hogy folytassuk az eddig megkezdett munkánkat,önkéntes tevékenységünket Bátonyterenye térségében.

Seres Tibor tű.ezredes a Nógrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatójának jó tanácsa pedig az volt ,hogy tanuljunk bajtársainktól és folytassunk a megkezdett tevékenységünket.

Köszönjük a bátorító és elismerő szavakat mindenkinek, aki segítő és támogató kezet nyújt felénk !